Slané pečivo, sladké tortičky alebo len drobné "mňamky". Toto všetko nájdete v našej pekárni. Pokiaľ sa jedná o väčšiu objednávku, neváhajte nás kontaktovať a objednajte si presne to, po čom túžite. Naše tovary sú vždy čerstvé a kvalitné. Tešíme sa na Vašu návštevu a sme si istí, že Vám u nás bude vždy chutiť. Ak otvoríte bližšie informácie, tak vám ponúkame aj vzorové fotky našich produktov. 

 

Pečivo

V našej pekárni Vám ponúkame denne čerstvé pečivo rôznych druhov, koláčov, závinov, točeniek, pagáčov atď. V prípade, že ste podnikateľ a chcete predávať naše výrobky i vo vašej predajni, neváhajte a kontaktujte nás.

Torty, zákusky

Podľa Vášho priania si môžete z našej ponuky vybrať celé torty, na ktoré je možné doplniť čísla, logá, písmo i fotografie z jedlého papiera, takisto je možné vyrobiť tortu podľa vašich predstavovaných tvarov, pridávať plnky a polevy podľa vášho výberu a iné drobnosti pre potešenie Vašich blízkych a priateľov. Nemáme problém pripraviť torty a zákusky na svadby, promócie alebo rôzne oslavy. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.